Pdf Kitap

English Grammar and Practice Pdf indir

English Grammar and Practice pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 346 sayfadan oluşan English Grammar and Practice kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. İhsan Topçu tarafından kaleme alınan English Grammar and Practice isimli kitap İNGİLİZCE dilinde ve 16 x 24 cm ebatındadır. English Grammar and Practice kitabını 9786050682328 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. English Grammar and Practice pdf oku indir.

English Grammar and Practice pdf indir

Yetişkinlerin dil öğreniminde en mühim olan şey belki de dilin en temel kaidelerindan başlamak, en basit ve yaygın kelime ve cümleleri öğrenmek ve bu basit yapıları kavrayarak dil öğrenimini ilerletmektir. Bunun yanı sıra, halen dil öğrenmeye yeni başlamış bireyler için yeterli düzeyde ana dilde açıklama yapılmasıdır.
 
Bunun yanı sıra, halen dil öğrenmeye yeni başlamış bireyler için yeterli düzeyde ana dilde açıklama yapılmasıdır.
 
Hazırlanan bu kitap bu amaçlardan hareketle, basit kaideleri verirken dahi gerekli görülen her yerde Türkçe açıklamaya yer vermektedir. Dil öğrencilerinin rahatlıkla anlayabileceği ve Türkçe açıklamaların bulunduğu kitap sayısı bi hayli azdır. İngilizce açıklamalı ve değişik formatta yazılmış kitapların büyük bir kısmı İngilizce’yi yeni öğrenenlere karmaşık ve itici gelmektedir.
 
EGPB yoğun ve ileri düzeyde bir dilbilgisi kitabı olarak hazırlanmamıştır. Kitabın temel amacı İngilizce öğrenmeye yeni başlayan her yaştaki bireye, haftada birkaç saat İngilizce alma durumunda olan öğrencilere yahut özel kurumlarda temel İngilizce kurslarına devam eden kursiyerlere yardımcı olmak maksadıyla hazırlanmıştır. Kitap bunun bunun yanında kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilecek bir kaynak niteliğindedir.

English Grammar and Practice kitap özeti

English Grammar and Practice pdf oku

English Grammar and Practice Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu