Pdf Kitap

Enerji Şifası Pdf indir

Enerji Şifası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Enerji Şifası kitabı 224 olarak çıkarılmıştır. Abby Wynne tarafından kaleme alınan Enerji Şifası isimli kitap 9786055006686 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Enerji Şifası kitabını 03.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Enerji Şifası pdf oku indir.

Enerji Şifası pdf indir

Şifacılık Potansiyelinizi Açma ve Günlük Yaşantınıza Şifa Getirme Rehberi
 
Anksiyete yaşıyor, duygularınız tarafından kontrol edildiğinizi hissediyor, çok fazla yorgun düşüyor yahut etrafınızdaki insanlara tahammül edemiyor musunuz?
 
Bu kitap günlük aktivitelerinize dâhil edebileceğiniz ve kendinizi daha sakin, merkezlenmiş ve topraklanmış hissetmenizi sağlayacak egzersizlerle dolu. Artık şifayı dışarıda aramanıza gerek yok; bu kitap aracılığıyla ilk adımları kendi kendinize atabilirsiniz.
 
Enerji şifacısı ve psikoterapist Abby Wynne bu kitabında, danışanlarının yaşadıklarından ve kendi tecrübelerinden yola çıkarak enerji şifasının temel kavramlarını açıklıyor ve hemen şifalanmaya başlayabilmeniz için sizlerle çeşitli teknik ve uygulamalar paylaşıyor.
 
İşte içeride bulacaklarınızdan bazıları:
 
* Kendinizi topraklayıp merkezlemek
* Kendinizi şifalandırıcı ışığa açmak
* Sevdiklerinize şifalı enerjiler göndermek
 
Temel Bilgiler Serisi birinci sınıf uzman kişilerın, yaşamınızı iyileştirecek mühim konulardaki detaylarını sizlerle paylaşımı yaptığı çiçeği burnunda bir seri. Yaşam kalitenizi artıracak yeni bir beceri edinmek istiyorsanız, pratik ve hedefe odaklı bilgileriyle Temel Bilgiler Serisi tam size göre!
 

Enerji Şifası kitap özeti

Enerji Şifası pdf oku

Enerji Şifası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu