Bilgisayar Kitapları

Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları Pdf indir

Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paradigma Akademi Yayınları Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları Kitabı 159 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Haziran 2020 nolu ISBN numarasına sahip Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları kitabının yazarı Selçuk YazarEndüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları Kitabı Pdf indir

Bu kitapta önümüzdeki 10 yıl içinde endüstri üretiminin yeni bir sıçrama yapmasını tetikleyecek Nesnelerin İnterneti paradigması çerçevesi içinde kullanılan teknolojilerde mühim bir payı olacak düşük enerjili Bluetooth cihazların, çalışma prensipleri ve bunlara yönelik bazı uygulama geliştirme metotları anlatılmıştır. 2020 Yılında 50 milyar cihazın birbiriyle internet üzerinden haberleşeceği tahmin edilmektedir. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde Nesnelerin İnterneti konusu ağırlık kazanarak gündemde olmayı sürdürecektir.
Kitap içinde bu hususta çalışmak isteyen geliştiriciler için temel olabilecek bir yaklaşımla ele alınan konular, Nesnelerin İnterneti hususunda etkin bir başlangıç düzeysinde kaynak olacaktır. Kitabın yazılışının bir diğer amacı, sıradan kullanıcılar için, mobil cihazlarda, arabalarında telefon görüşmeleri yapmak, şimdilerde pek tercih edilmese de dosya paylaşmak için kullanılan Bluetooth teknolojisinin, teknik ayrıntı kısmını ve kullanım olanaklarını Türkçe kaynakta bir araya toplamaktır. Kitapta anlatılan ve paylaşılan uygulama emsallari, GitHub üzerinden ulaşabilir durumdadır.

Etiketler: Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları Pdf oku , Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları Pdf kitap indir, Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları pdf oku ücretsiz, Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları kitap indir ücretsiz, Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları pdf indir yandex, Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları pdf oku özet, Endüstri 4.0 Programlamaya Giriş Selçuk Yazar Paradigma Akademi Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu