Çocuk Kitapları

Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf indir

Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büyülü Fener Yayınları aracılığıyla çıkarılan Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Kitabı 24 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitabı 19.00×25.00 cm‘dir. Ocak 2021 nolu ISBN numarasına sahip Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitabının yazarı Cornelia Maude SpelmanEndişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Kitabı Pdf indir

Nasıl Hissediyorum: Duygularımızla Baş Etmenin Yolları

Duygularınızı tanımlamak ve baş etmekle alakalı eğitim özellikle negatif ve korkutucu olanlarla alacağınız diğer eğitimler kadar mühimdir. Nasıl Hissediyorum serisi çocuklara sade ve anlaşılır bir dille uygularını nasıl tanımlayacaklarını, kontrol edeceklerini ve çevreleriyle nasıl empati kuracaklarını anlatıyor.

“Ebeveynler için harika bir kaynak. Çocuğunuz bu kitap aracılığıyla duygularını nasıl ifade edebileceğini öğrenecek ve duygularını ifade etmede zorlanan tek çocuğun kendisi olmadığını görecek.”

Booklist

Herkes endişelenir, kafa karıştırıcı durumlarla karşı karşıya geldiğında veya bir başkası kızgınken. Bu ilham verici hikaye çocuklara böyle bir durumda kendilerini nasıl daha iyi hissedebileceklerini anlatıyor.

Etiketler: Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf oku , Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf kitap indir, Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları pdf oku ücretsiz, Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitap indir ücretsiz, Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları pdf indir yandex, Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları pdf oku özet, Endişelendiğim Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu