Çocuk Kitapları

En Yeni Arkadaşım Pdf indir

En Yeni Arkadaşım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan En Yeni Arkadaşım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Erkan tarafından kaleme alınan En Yeni Arkadaşım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 21.5 cm ebatındadır. En Yeni Arkadaşım kitabını 9786055286217 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. En Yeni Arkadaşım pdf oku indir.

En Yeni Arkadaşım pdf indir

Babasının görevi sebebiyle yeni bir şehre taşınan ve eğitim hayatına yeni bir okulda devam etmek zorunda olan Ömer’in ufak bir sırrı var. Yeni dostları onun çekingen ve korkak bir çocuk olduğunu düşünedursunlar, işin aslı bambaşka… Ömer’in çekingenliğinin bir nedeni var, ama kimsenin bundan haberi yok.

Arkadaşlarının Sınıfın En Yenisi ismini taktıkları Ömer, özellikle sıra arkadaşı Murat’ın okul yaşamında bir dizi değişikliğe neden olmaktadır. Yeni geleni aralarına alma hususunda daha en başından isteksiz olan Murat, Oktay, Zeynep ve diğerleri, yaşanan bir olay ardından Ömer’i dışlarlar. Oysa Ömer’in bütün yaptığı…

Ömer’in sırrı ne? Yolları aynı sınıfta, aynı sırada kesişen Ömer ve Murat iyi arkadaş olabilecekler mi? Sınıfın En Yenisi dostlarının sevgisini ve saygısını kazanabilecek mi? Okuyalım, görelim.

En Yeni Arkadaşım kitap özeti

En Yeni Arkadaşım pdf oku

En Yeni Arkadaşım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu