Çocuk Kitapları

En Küçük Kocaayak Pdf indir

En Küçük Kocaayak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan En Küçük Kocaayak kitabı 304 olarak çıkarılmıştır. Jennifer Weiner tarafından kaleme alınan En Küçük Kocaayak isimli kitap 9786051921143 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. En Küçük Kocaayak kitabını 06.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. En Küçük Kocaayak pdf oku indir.

En Küçük Kocaayak pdf indir

Alice on iki yaşında, annesiyle babasının beklentilerini 
karşılayamayan, yalnız ve mutsuz bir kızdır. Alice dış görünüşüyle barışık değildir ve hiç arkadaşı yoktur, ailesinin tutumu da bu duruma pek yardımcı olmaz. Ailesi Alice’i “deneysel” bir yatılı okula gönderir. Alice kendini bir ucube gibi hisseder, yeni okulda da durumun farklı olmayacağına inanır. 
 
Kocaayak kabilesine mensup Millie de tıpkı Alice gibi biraz 
dışlanmıştır. Millie insanları çok merak eder. Bu merakı yüzünden hemen hemen boğulacak olan Millie’yi Alice son anda kurtarır. İki yalnız kız, Alice ve Millie, dost olurlar. 
 
Kocaayak avlamayı başına koyan Jeremy ise peşlerinden ayrılmaz. 
 
“Dünyadaki yerlerini bulmaya çabalayan ve bulundukları yere uyum sağlamakta zorlanan genç okurların ruhunu çok iyi yakalayan, yürek ısıtan bir dostluk ve ait olma hikâyesi.“ – School Library Journal
 
“Weiner, çocukların zorbalığı ve farklı olan bireylerin yaşadığı zorlukları anlamalarını sağlayacak sürükleyici bir öykü anlatıyor. Sonuna kadar heyecanla okunacağı ve devamının sabırsızlıkla bekleneceği kesin.“
– Kirkus Reviews

En Küçük Kocaayak kitap özeti

En Küçük Kocaayak pdf oku

En Küçük Kocaayak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu