Edebiyat Kitapları

En Karanlık Günah Pdf indir

En Karanlık Günah pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254488795 sayfadan oluşan En Karanlık Günah kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Danielle Lori tarafından kaleme alınan En Karanlık Günah isimli kitap 05.07.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. En Karanlık Günah kitabını Derya Sevin numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. En Karanlık Günah pdf oku indir.

En Karanlık Günah pdf indir

Geçmişte bir falcı, Mila’ya nefesini kesecek bir adamla yüz yüze kalacağını söylemişti. Lakin bu karşılaşmanın Mila tam anlamıyla canını kurtarmak için kaçarken gerçekleşeceğinden bahsetmeyi atlamıştı.
 
Mila her zaman ondan beklenen biçimde davrandı; gerektiği gibi giyindi, yalnızca örnek niteliklere sahip üniversiteli oğlanlarla çıktı ve asla soru sormadı. Özellikle de babasının ortalarda olmayışı veya orada doğmasına rağmen Rusya’ya ayak basmasına izin verilmemesiyle alakalı sorulardan kaçındı.
 
Bu kurallar ve yanıtsız sorulardan bıkan genç kadın, her zaman yapmak istediği şeyi yaptı…
 
VE MOSKOVA’YA GİDEN BİR UÇAĞA BİNDİ. 
 
Lakin en beklemediği şey orada bir adama âşık olmaktı. Hem de açıklanamayan serveti, kollarında dövmeleri, gözlerinde sırları olan o adama… Lakin adamın dokunuşlarının, kadının çığlıklarını bastıran sert bir kavrayışa dönüşmesi uzun sürmedi.
 
İntikam soğuk yenen bir yemekti. Ne yazık ki Rus kışı daha da soğuktu. Mila, zarar görmeden kurtulmanın tek yolunun imkânsızı başarmak ve onu tutsak eden adamın kalbindeki buzları eritmek olduğunu kısa bir sürede öğrenecekti.

En Karanlık Günah kitap özeti

En Karanlık Günah pdf oku

En Karanlık Günah Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu