Çocuk Kitapları

En İyi Arkadaş Pdf indir

En İyi Arkadaş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan En İyi Arkadaş kitabı 60 olarak çıkarılmıştır. Helena Bross Christel Ronns tarafından kaleme alınan En İyi Arkadaş isimli kitap 9789752522152 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. En İyi Arkadaş kitabını 15.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. En İyi Arkadaş pdf oku indir.

En İyi Arkadaş pdf indir

Sınıf 1b serisinde hem kız hem de erkek çocukların gündelik yaşamları boyunca karşılarına çıkan; zorbalık, dışlanma, taşınma, arkadaşlık ilişkileri, aile ilişkileri, kardeş kıskançlığı gibi evrensel konular sade bir dil ve rengârenk çizimlerle anlatılıyor.
Melker bir köpeği olmasını çok istiyor. En sonunda annesini ikna ediyor ve bir yavruyu sahipleniyor. Şimdi hayallerini gerçekleştirme zamanı! Ama işler umduğu gibi gitmiyor. Bobo çok yaramaz ve hiç söz dinlemiyor. Sizce Melker hayallerine kavuşabilecek mi?
Oscar’ın gizli arkadaşı Maja! Acaba Maja nelerden hoşlanıyor? Oscar Maja’yı mutlu etmenin yollarını arıyor. Sizce başarılı olabilecek mi?

En İyi Arkadaş kitap özeti

En İyi Arkadaş pdf oku

En İyi Arkadaş Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu