Edebiyat Kitapları

En Güzel Hatam Vi Keeland Pdf indir

En Güzel Hatam Vi Keeland Epsilon Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  En Güzel Hatam Vi Keeland Epsilon Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Epsilon Yayınları aracılığıyla çıkarılan En Güzel Hatam Vi Keeland Epsilon Yayınevi Kitabı 304 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan En Güzel Hatam Vi Keeland Epsilon Yayınevi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Şubat 2020 nolu ISBN numarasına sahip En Güzel Hatam Vi Keeland Epsilon Yayınevi kitabının yazarı Vi KeelandEn Güzel Hatam Vi Keeland Epsilon Yayınevi PDF indirebilirsiniz.

En Güzel Hatam Vi Keeland Epsilon Yayınevi Kitabı Pdf indir

Rachel, Caine West’le ilk kez karşı karşıya geldiğında bir bardaydı. Onu en iyi arkadaşının dalavereci şerefsiz sevgilisi sanmış ve ağzına geleni söylemişti. Kusursuz bir gülümseyişe sahip arsız adamın onun sandığı kişi olmadığı meydana geldiğinda ise bir özür bile dilemeden kaçıp gitmişti. Sonuçta koca şehirde onunla bir daha karşılaşma ihtimali neydi ki?

En Güzel Hatam Vi Keeland Pdf, Lakin Rachel ertesi sabah sınıfa girip asistanlığını yapacağı yeni öğretmenini ilk kez karşısında görünce o kadar da şanslı olmadığını fark etti. Profesör Caine, bir gece önce barda başkasıyla karıştırıp hakaretler yağdırdığı adamdan başkası değildi. Yakışıklı öğretmeniyle yaptığı korkunç başlangıcın izlerini silmek için elinden geleni yapacak olsa da yaşamın kendine göre planları olduğu ortaya çıkacaktı.

“Burnu düz ve erkeksiydi, profilden şimdiye kadar gördüğüm en kusursuz şey olmaya yakındı. Yandan bakınca kara kirpikleri müthiş görünüyordu.

O çikolata rengi gözleri çevreleyen kirpikler için çoğu kadın bir servet öderdi. Çenesinde yeni yeni çıkan sakallar vardı ve kendimi onların tenimde nasıl hissettireceğini merak ederken buldum. Tam bu düşüncelerde kaybolmuştum ki birden bana baktığını fark ettim. Gözlerini kıstı, gülümsemese bile gözlerinde eğlencenin izini gördüm.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu