Çocuk Kitapları

Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) Pdf indir

Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789237598528 sayfadan oluşan Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Miyase Sertbarut tarafından kaleme alınan Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) isimli kitap 27.11.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) kitabını Nurdan Demir numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) pdf oku indir.

Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) pdf indir

Emre ile Cemre iki iyi arkadaş. Arkadaş can demek; arkadaş heyecan, güven demek. Peki ya macera? Bir bakmışsınız Emre ile Cemre kalabalık bir düğünde, bir bakmışsınız bahçedeki korkuluğun peşinde. Gün gelmiş başbakan olmuşlar, gün gelmiş kedili takvim yapmışlar… 

Her kitapta çiçeği burnunda bir maceraya atılıp değişik bir sorumluluk üstlenen Emre ile Cemre’ye göre hayat türlü keşiflerle dolu. Tabii, yarattıkları bu renkli dünya çapında sevgi, saygı, yardımlaşma, paylaşma gibi değerleri unutmamaları koşuluyla… 

Çocuk ve gençlik yazınımızın bol ödüllü yazarlarından Miyase Sertbarut imzalı 10 kitaplık “Emre ile Cemre” ilk okuma serisi, akıcı metni ve gündelik hayattan seçtiği konularıyla ilk okuma çağındaki çocuklara keyifli bir kitaplarla tanışma deneyimi vadediyor. 

Tekli veya özel kutulu setiyle okurlarla buluşan Emre ile Cemre’nin maceraları ilk 5 kitapta 16, diğer 5 kitapta ise 24 sayfadan oluşuyor. Serinin 1’den 10’a numaralandırılan her kitabında bulunan kelime sayısı 500’den 2000’e uzanan kademeli bir artış göstererek, öğrencilere bütün bir eğitim yılına yayılabilecek değişiklikte bir okuma etkinliği sunuyor. 

Okumayı söken birinci sınıf öğrencilerine manalı bir armağan alternatifi olarak da düşünülebilecek bu özel kutulu sette bulunan kitapları, sıra sıra de almak olabilecek.

Duysal Tuncer ile Nurdan Demir’in renkli çizimleriyle hayat verdikleri “Emre ile Cemre” ilk okuma serisi, kitapların büyülü dünyasına merhaba diyen ufak okurları keşiflerle dolu çiçeği burnunda maceralara sürüklüyor. 

Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) kitap özeti

Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) pdf oku

Emre ile Cemre İlk Okuma Serisi (10 Kitap) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu