Çocuk Kitapları

Elma Kabuğu Pdf indir

Elma Kabuğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Elma Kabuğu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gizem Pınar Karaboğa tarafından kaleme alınan Elma Kabuğu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Elma Kabuğu kitabını 9789752112735 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Elma Kabuğu pdf oku indir.

Elma Kabuğu pdf indir

“Çok saşkın ve mutluydum. Yaptığım resimler o kadar saçma geliyordu ki bana, üzerlerinde düşünmüyordum bile. Ama demek gerçeğine biraz da olsa benziyorlardı, Rüzgâr kendini tanımıştı. Hem o anladığına göre babam da anlamış olmalıydı. Sanırım bu kez de babama karşı rezil olmuştum. Şimdi onun yüzüne nasıl bakacağım, diye düşünürken Rüzgâr, ağaçtan iki sulu, yemyeşil elma kopardı. Elmaları neşeyle ısırdık.
Hayatın o buruk ama tatlı, şekerli ama ekşi tadının dilimdeki etkisiyle neşeyle ürperdim. Dişim elmanın kabuğunu delmiş, bembeyaz özüne ulaşmıştı. Çekirdeklerine yetiştiğim zaman da bana aynı mutluluğu yaşatan insanlar olmasını diledim çevremde veya zihnimde.”

Elma Kabuğu kitap özeti

Elma Kabuğu pdf oku

Elma Kabuğu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu