Edebiyat Kitapları

Eksilen Pdf indir

Eksilen pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eksilen kitabı 208 olarak çıkarılmıştır. Burak Varol tarafından kaleme alınan Eksilen isimli kitap 9786257494182 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Eksilen kitabını 04.07.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eksilen pdf oku indir.

Eksilen pdf indir

“Güven, adaleti kendi terazisinde tgit gide artan profesyonel bir avukat. Selim, aykırı fikirleriyle tanınan şöhretli bir yazar. Güven yapayalnız, keskin inancından başka hiçbir şeyi yok. Selim ise eşi, çocuğu ve dostlarıyla mutluluğun tadını çıkarmakta. İki kardeşin insanlık kadar eski hikayesi.
 
Selim’in yeni çıkan romanı Güven’in benliğini temelinden sarsmaktadır. Geçmişiyle yüzleşmek, inançlarını yeniden inşa etmek zorunda kalır. Kovaladığından kaçar, sevdiğinden nefret eder. Tereddütsüz savunduğu hukuk sistemi en büyük düşmanı olmuştur. Suç nedir, suçlu kimdir, vicdandan daha büyük ceza var mıdır sorularını deneyimleyerek öğrenir. Öğrendikçe eksilir, eksildikçe dönüşür.
 
 
“Ceza yoksa suç da yok. Ne kaldı geriye? Selim yanıt ver!”
 
Savunduğu fikirlerle sınanan, kendiyle çarpışan ve hep noksan kalan yaşamların birbirine karışarak aktığı derin bir kuyu Eksilen. Suç, ceza ve suçluluk üzerine uzun bir soru.

Eksilen kitap özeti

Eksilen pdf oku

Eksilen Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu