Çocuk Kitapları

Ekip / Fırtına Pdf indir

Ekip / Fırtına pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052951316 sayfadan oluşan Ekip / Fırtına kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Ali Sparkes tarafından kaleme alınan Ekip / Fırtına isimli kitap Unleashed Speak Evil dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ekip / Fırtına kitabını 31.05.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ekip / Fırtına pdf oku indir.

Ekip / Fırtına pdf indir

Çok özel gençlerden oluşan bir grup… Hepsinin olağanüstü süper güçleri var ve hükümetin koruması altında bir arada yaşıyorlar.
Güçlerini dış dünya çapında kullanmamaları gerektiğinin farkındalar. İyi niyet göstermek basittir; devamını getirmek ise zor.
Alex Teller bir an kardeşiyle şakalaşırken bir saniye sonra kendisini binlerce kilometre ötede, Karayip yağmur ormanlarında buluyor. İmkânsız, değil mi? Alex de böyle düşünüyor. Ta ki kendisini Dünya’nın istediği her yerine ışınlamak gibi olağanüstü bir kabiliyeti olan Olu’yla tanışana kadar.
Alex Olu’yla birlikte senelerdir tatmadığı bir deneyimi, özgürlüğü tadıyor. Peki, ama bedeli ne? Etrafta sevimsiz bir şeyler dolanıyor… Biri onların güçlerinin farkında ve o güçleri kötülük yapmak için kullanmak istiyor.

Ekip / Fırtına kitap özeti

Ekip / Fırtına pdf oku

Ekip / Fırtına Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu