Çocuk Kitapları

Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 Pdf indir

Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşe Sevim tarafından kaleme alınan Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 21 cm ebatındadır. Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 kitabını 9789758739639 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 pdf oku indir.

Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 pdf indir

Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsını açıyor.
Her kapıyı açan bir anahtar mevcuttur. Hikâyelerin kapısını da hikâye anahtarcıları açar. Sen önceden bir hikâye anahtarcısıyla karşı karşıya geldin mı? Baştan altını çizelim her hikâye anahtarcısı biraz çılgın görünür. Eğer öyle olmasaydı hikâyelerin kapısını hiç kimse merak edip aralamazdı değil mi?
Hikâye Anahtarcısı’nın rehberliğinde bambaşka diyarlara ve bambaşka zamanlara yolculuk yapmaya hazır mısın?
 
Şaban, okul gezisi için müzeye gittiğinde Hikâye Anahtarcısı ile karşılaşmayı umarak adımlar atar. Ve bir anda zaman durur. Hikâye Anahtarcısı bu sefer bir hırsız kılığında görünür ona. Üstelik yanında da bir at getirmiştir. Yolculuk çoook eskileredir. Kürşad Destanı’nın başkahramanı Kürşad’ın yanına gidecektir Şaban. Çinli askerlerle, yılanlarla ve ejderhalarla mücadele ederken ona güç veren ise Hikâye Anahtarcısı’nın heybesine koyduğu özel kitaptır. Hz. Ali’yi anlatan bu kitap ona zorlu yolculuğunda ışık tutar.

Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 kitap özeti

Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 pdf oku

Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu