Çocuk Kitapları

Ejderha Timo Pdf indir

Ejderha Timo pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 12 sayfadan oluşan Ejderha Timo kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşenur Güngör Kırcadağ tarafından kaleme alınan Ejderha Timo isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Ejderha Timo kitabını 9786254484759 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ejderha Timo pdf oku indir.

Ejderha Timo pdf indir

Ejderha Timo uçmayı her denediğinde heyecanlanıyor, hıçkırık tutuyordu. Her hıçkırıkta da alevini kontrol edemeyip ufak kazalara sebep oluyordu. Arkadaşları ile buluşmaya giden Timo acaba bu sefer uçmayı becerebilecek mi?
 
Sen de ejderhaların dünyasını keşfetmek ister misin? Timo’nun uçma deneyimine destek olan dostlarının fotoğraflarıni yerine yerleştirerek ona yardımcı olmaktadır musun?
 
Ejderha Timokitabı çocukların ejderhaları tanımaları maksadıyla hazırlanmıştır. Kitabın içinde cırtlı bir biçimde bulunan ejderhaları sayfalardaki yerlerine yerleştiren çocuklar görsel öğrenme yaparak detaylarını pekiştireceklerdir. Cırtlı bir biçimde bir araya getirilen ejderha fotoğrafları aracılığıyla kitabı birden fazla kez kullanabileceksiniz. 

Ejderha Timo kitap özeti

Ejderha Timo pdf oku

Ejderha Timo Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu