Çocuk Kitapları

Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) Pdf indir

Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Dr. Gülçin Güven Ceren Çokyüksel tarafından kaleme alınan Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) isimli kitap 9786055101145 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) kitabını 01.08.2013 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) pdf oku indir.

Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) pdf indir

Değerli anne babalar ve eğitimciler;

Çocuklar, yaşamın ilk 6 senesinde bilişsel, dil, sosyal-duygusal, motor ve özbakım alanlarında çok bi hayli hızlı gelişirler. Çocukların gelişim serüvenlerinde her türlü öğrenme için hazırlıklı olmaları, herhangi bir duygusal zorluğa uğramadan, basit bir şekilde ve yeterli bir biçimde öğrenebilmeleri gerekmektedir. Bir başka ifadeyle hazırlıklı olmak, çocuğun o zamana kadar bazı bilgi ve becerilerin kazanılmasında kuvvetlik çekerken artık bunu basit bir şekilde yapabilmesi demektir.

Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum kitabı çocukların okul öncesi zamanda okuma yazmaya hazırlık alanında; görsel algı çalışmaları (şekil-pozisyon algılama, şekil-zemin algısı, uzaklık-derinlik-boyut algılama), işitsel algı çalışmaları, el – göz koordinasyonunu sağlama çalışmaları, mekânsal ilişkileri algılama çalışmaları, dikkat çalışmaları, problem çözme ve düşünme becerilerini desteklemeye yönelik bir araya getirilen etkinlikleri içermektedir.

Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) kitap özeti

Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) pdf oku

Eğlenceli Çizgilerle Yazmaya Hazırlanıyorum (60 ay ve Üzeri) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu