Akademik Kitaplar

Eğitim Psikolojisi Münire Erden Pdf indir

Eğitim Psikolojisi Münire Erden PDF

Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arkadaş Yayınları aracılığıyla çıkarılan Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları Kitabı 279 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Şubat 2018 nolu ISBN numarasına sahip Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları kitabının yazarı Münire ErdenEğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları PDF indirebilirsiniz.

Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları Kitabı Pdf indir

Bu kitap, Eğitim Fakültelerinde okutulan Eğitim Psikolojisi, Gelişim ve Öğrenme dersleri için ders, Gelişim Psikolojisi dersi için ise bir kaynak kitap olarak hazırlanmıştır.

Eğitim Psikolojisi Münire Erden PDF, Eğitim Psikolojisi bölgesindeki son gelişmeler göz önünde bulundurularak hazırlanan kitabın; Eğitim Psikolojisi ve Öğretmen, İnsan Gelişimi, Öğrenme ve Öğretme, Sınıf Yönetimi olmak üzere dört temel bölümü bulunmaktadır. Kitabın geliştirilmiş yeni baskısında İnsan Gelişimi bölümü yeniden ele alınarak, kapsamı geliştirilmiştir. Kitabın İnsan Gelişimi Bölümü ile alakalı üniteleri Doç. Dr. Yasemin Akman, Öğrenme ve Öğretme bölümleri ise Prof. Dr. Münire Erden aracılığıyla yazılmıştır. Kitabın her iki yazarı da bunun yanı sıra kitabın tüm sorumluluğunu taşımaktadırlar.

Etiketler: Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları Pdf oku , Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları Pdf kitap indir, Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları pdf oku ücretsiz, Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları kitap indir ücretsiz, Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları pdf indir yandex, Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları pdf oku özet, Eğitim Psikolojisi Münire Erden Arkadaş Yayınları kitap özeti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu