Akademik Kitaplar

Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 200 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Nisan 2020 nolu ISBN numarasına sahip Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Murat BülbülEğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Eğitim sisteminde yaşanan poblemlerin mühim bir kısmı, alakalı hukuki çerçeve ve işleyişin tam anlamıyla bilinmemesine dayanmaktadır. Öğrenciler, veliler ve eğitim çalışanlarının mühim mağduriyetler yaşamasına neden olan ve genelde çözümsüz kalan güncel örnekler bu durumun en büyük ispatıdır.

Eğitim Hukuku, bu alanda hissedilen eksikliği gidermek ve yükseköğretim de dâhil olmak üzere eğitim sistemindeki tüm paydaşların bu bilgi ve donanıma sahip olmaları maksadıyla yazılmıştır.

Eğitim hukuku, Türkiye’de yeni oluşmakta olan bir hukuk disiplinidir. Hem eğitim bilimleri hem de hukuk alanında bilgi ve birikime sahip olunması gereken böylesine yeni bir hukuk alanının sınırlarını ve içeriğini belirlemek kolay bir zaman değildir. Bu açıdan kitabın yazarının hukukçu olmasının bunun yanında senelerca öğretmenlik ve müfettişlik yaparak saha deneyimi kazanmış eğitim bilimci bir akademisyen olmasının hem kitabın içeriğine hem de dilinin sadelik ve anlaşılırlığına mühim katkılar sağladığı kanısına varılmaktadır.

Etiketler: Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Eğitim Hukuku Murat Bülbül Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu