Çocuk Kitapları

Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama Pdf indir

Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde sayfadan oluşan Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama kitabı olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama isimli kitap 7 x 10 cm dilinde ve ebatındadır. Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama kitabını 8699958490142 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama pdf oku indir.

Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama pdf indir

Kutunun içinde 6 farklı oluşum evresi (kelebek – kurbağa – tavuk – ağaç – bal – süt) ve her gruba ait 4 kart (toplam 24 kart) bulunmaktadır. Çocuklar Oluşum Sıralama Kartlarında bulunan canlıların ve gıdaların gelişim evrelerini keşfederken bir çok yeni kavramla da tanışmış olacak. Bu oyunda çocuğun parça bütün ilişkisi kurma becerisi ve kelime dağarcığı gelişirken bunun yanı sıra ince motor gelişimi de desteklenecektir.

Sevgili Ebeveynler,

Edukids Oluşum Sıralama Kartları 3-6 yaş arası miniklerin, etrafında olup bitenlere karşı sürekli olarak git gide artan ilgi ve meraklarına yönelik tasarlandı. Bu kartları tasarlarken çocukların çevre algısının gelişmesini ve varlıkların oluşum evrelerine karşı öğrenme isteği oluşturabilmeyi amaçladık. Bu oyunla birlikte keyifli vakit geçirmesinin bunun yanında çocuğunuzun görsel hafızası güçlenerek zihinsel açıdan gelişimi de desteklenecektir.Çocuğunuzla birlikte keyifli oyunlar dileriz.

Oku Öncesi Öğretmeni Seycan Atar

Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama kitap özeti

Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama pdf oku

Eğitici Oyun Kartları – Oluşum Sıralama Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu