Çocuk Kitapları

Ece ile Arda Çanakkale’de Pdf indir

Ece ile Arda Çanakkale’de pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ece ile Arda Çanakkale’de kitabı 120 olarak çıkarılmıştır. Derman Bayladı tarafından kaleme alınan Ece ile Arda Çanakkale’de isimli kitap 9789752862692 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ece ile Arda Çanakkale’de kitabını 30.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ece ile Arda Çanakkale’de pdf oku indir.

Ece ile Arda Çanakkale’de pdf indir

Serkan bey Çanakkale yöresinin güzelliklerini ve tarihsel zenginliklerini anlata anlata bitiremiyordu uzun süredir.
Onun böyle ballandıra ballandıra anlatması Ece ile Arda’nın da meraklarını kamçılamaktaydı. Çocuklar gerçi anne ve babalarıyla önceden de Çanakkal’den gelip geçmişlerdi ama seneler önceydi bu. Ece o zaman altı, Arda dört yaşındaydı. Ece’nin o zamanlardan aklında kalan pek bölük pörçüktü. Arda ise aşağı yukarı hiçbir şey hatırlamıyordu.

Sonunda karar verildi. Okulların tatile girişini izleyen ilk hafta Çanakkale yöresinde üç, dört günlük bir gezi yapacaklardı. Bu geziye Ece ile Arda’nın anneleri Çiçek Hanım da katılacaktı. Çünkü o’da Çanakkaleyi çok seviyordu. Hele ki, kardeşi Serkan bey gibi bir tarih ve mitoloji uzmanı onlara klavuzluk yapacağına göre, bu gezi hem çocuklar hem de onun için çok daha enteresan olacaktı.

Ece ile Arda Çanakkale’de kitap özeti

Ece ile Arda Çanakkale’de pdf oku

Ece ile Arda Çanakkale’de Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu