Çocuk Kitapları

Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar Pdf indir

Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nalan Aktaş Sönmez tarafından kaleme alınan Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15.5 x 21 cm ebatındadır. Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar kitabını 9786057069283 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar pdf oku indir.

Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar pdf indir

Çocuk yetiştirmek keyifli bir o kadar da büyük bir sorumluluktur. Çocuğumuzu büyütürken bizler de büyür, gelişir, değişir, derinleşiriz. Biz onlara öğretmeye çalışırken onlardan da çok şey öğreniriz.
Çocuklar kendi mizaçları ile dünyaya gelirler. Çocuğun doğal yapısını bozmadan; değerlerle kuşatılmış, farkındalıkları gelişmiş, özsaygısı yüksek, sorumluluk sahibi bir karakter kazandırmak, ona bütün yaşamı boyunca eşlik edecek olan anne babanın görevidir. Çocuğun zihnine, bedenine, duygularına yapılmış olan her yatırımın bumerang gibi tekrar bize, anne babaya ve topluma döneceğinin farkında olmamız gerekir.
İnsanoğlunun en temel ihtiyaçlarından birisi olan uyku düzeni de çocu­ğun gelişimi ve eğitimi yönünden bi hayli mühimdir. Her çocuğun örselen­meden, sevgi bağı zedelemeden hatta daha da güçlenerek kaliteli, düzenli uyku alışkanlığı edinmesi en doğal hakkıdır.
 
Bu nedenle çocukların özellikle iki buçuk, üç yaşından sonra düzenli uyku alışkanlığı edinmesi, kendi yatağında yatmaya alıştırılması temel hedeflerimizden biri olmalıdır.   

Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar kitap özeti

Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar pdf oku

Duygusal Zeka Temelli Uyku Eğitimi ve Mışıl Mışıl Masallar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu