Çocuk Kitapları

Duygularla Yaşa Pdf indir

Duygularla Yaşa pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Duygularla Yaşa kitabı 20 olarak çıkarılmıştır. Yasemin Saygın tarafından kaleme alınan Duygularla Yaşa isimli kitap 9786057489616 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Duygularla Yaşa kitabını 18.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Duygularla Yaşa pdf oku indir.

Duygularla Yaşa pdf indir

Uzman eğitimciler gözetiminde bir araya getirilen kitabımız, öncelikli olarak ana sınıfı olmak üzere ilkokul birinci ve ikinci sınıflarımıza yöneliktir. “Çocuklar aklı ve kalbi birleştirerek nasıl eğitilebilir?” sorusundan yola çıkarak bir araya getirilen bu kitapta, çocuklarımıza günümüz dünyasında IQ kadar mühim olan EQ’nun (duygusal zekâ) beş bileşeninin birincisi bir hikâye ile anlatılmak istenmiştir:
 
Duygularımızı tanıma, duygularımızın verdiği mesajları fark edebilme. Çocuklarımızın eğlenerek ve daha kalıcı öğrenmesi amaç edinildiğinden duygularımızla alakalı kavramlar akıl ve zekâ oyunları ile robotik kodlama eşliğinde verilmiştir. Kitabımız sayı, şekil gibi kavram bilgileri edinme, analiz yapma, değerlendirme, problem çözme, karar verme, çok yönlü düşünme, farklı bakış açıları geliştirme, odaklanma, konsantrasyon, şekilsel ve görsel algılama becerileri edinme, uzamsal algı, algoritma, aritmetik ve okuryazarlık gelişimlerini destekleme gibi bilişsel kazanımları amaç edinmiştir. Bunun bunun yanında özgüvenli, kurallara uyan, sabırlı, sorumluluk alan, başarısızlık karşısında yılmadan mücadeleye devam eden bireyler yetiştirmek gibi duyuşsal kazanımlar, el-göz koordinasyonu, dikkat becerilerini geliştirmek gibi psikomotor kazanımlar hedeflenmiştir. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ebeveynlerimize klavuzluk edecek kitabımız ile çocuklarımız hem çok eğlenecek hem de öğreneceklerdir.
 
UNUTULMAMALIDIR Kİ; başarı üzerine yapılan bilimsel incelemelerin ulaştığı tek bir gerçek mevcuttur: Başarılı insanlar AKLINI VE KALBİNİ BİRLEŞTİREREK karar verebilenlerdir.

Duygularla Yaşa kitap özeti

Duygularla Yaşa pdf oku

Duygularla Yaşa Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu