Akademik Kitaplar

Duvar Pdf indir

Duvar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 520 sayfadan oluşan Duvar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hakkı Özdal Ertuğrul Mavioğlu Timur Soykan Ahmet Şık Bahadır Özgür tarafından kaleme alınan Duvar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Duvar kitabını 9786057070234 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Duvar pdf oku indir.

Duvar pdf indir

Sedat Peker’in, kendisinin de içinde bulunduğu Susurluk skandalından 25 yıl sonra gelen ifşa ve itirafları, Türkiye’nin ‘mafya-siyaset-devlet’ üçgeni içinde dipsiz bir bataklığa dönüştürüldüğünü ortaya koydu.
Dünya tarihinde görülmemiş bir skandallar zinciriydi.
Gazeteci cinayetindeki tetikçi arayışları…
Yüz milyonlarca dolarlık kara para transferleri…

DuvarDuvar Pdf indir, Kara para ile çökülmüş lüks otellerdeki siyasiler, bürokratlar, mafya babaları ve oligarklar…
Satılık mahkeme kararları, adli tıp kurumu raporları…
Milyonlarca dolarlık rüşvet görüşmelerinin ses kayıtları…
Siyasetçi otomobillerinin bagajlarına yüklenen paralar…
İstanbul sokaklarında kasalarla taşınan kalaşnikoflar…
Devletin damarlarında gezen milyar dolarlık uyuşturucu…
Sınır ötesine taşınan silahlar…
Onlarca isim, saymakla bitmeyen suçlar…

Duvar PDF, Ve sonuç: Mafyanın devletleştiği bir ülke. İktidar susarak ve susturarak kurtulmayı denedi. Tek adam rejiminde bütün denge ve denetleme organları yok edilmişti. Ne yargı ne de Meclis harekete geçti. Ne var ki; hayat boşluk tanımadı ve elinizde tuttuğunuz bu eserin müellifleri, Meclis’in yapmadığını yaptı. Deneyimli gazeteci ekibi titiz bir çalışmayla, Peker’in itiraflarını en ince ayrıntısına kadar inceledi, zikredilen hadiselerin tarihsel köklerini ve ilişkilerini deşti. Sonunda ortaya, bir tuğla çekilse yıkılması olabilecek olan kirli, kanlı duvarın, hayli kapsamlı ve güncel bir portresi çıktı. Ve bu kitap yalnızca okuyup, birbirimize dert yanmak için değil, o tuğlanın çekilmesi için hazırlandı.

Duvar kitap özeti

Duvar pdf oku

Duvar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu