Çocuk Kitapları

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme Pdf indir

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Şükran Anğay tarafından kaleme alınan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme isimli kitap 9786257373166 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme kitabını 10.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme pdf oku indir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme pdf indir

1. Sınıf öğrencileri için bir araya getirilen Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri serisinin dördüncü kitabı Mantık ve Akıl Yürütme, öğrencilerin temel bilişsel becerilerinin gelişimini keyifli ve renkli etkinliklerle destekliyor, mantık ve akıl yürütme gelişimine katkıda yer alıyor.
 
Mantık ve Akıl Yürütme kitabının dahil olduğu kitap serisi, 1.sınıfın gelişim aşamalarını dört döneme ayırıp her bir dönemin gerekliliklerine uygun etkinliklerle hazırlanmıştır. Planlama ve Stratejik Düşünme kitabındaki çalışmalar, serinin diğer kitapları olan Görsel ve İşitsel Algı, Dikkat ve Odaklanma, Planlama ve Stratejik Düşünme içerikleriyle pekiştirilerek öğrencinin bilişsel gelişimi desteklenebilir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme kitap özeti

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme pdf oku

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 4 – Mantık ve Akıl Yürütme Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu