Çocuk Kitapları

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme Pdf indir

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Şükran Anğay tarafından kaleme alınan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme isimli kitap 9786257373159 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme kitabını 10.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme pdf oku indir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme pdf indir

1. Sınıf öğrencileri için bir araya getirilen Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri serisinin üçüncü kitabı Planlama ve Stratejik Düşünme, öğrencilerin temel bilişsel becerilerinin gelişimini keyifli ve renkli etkinliklerle destekliyor, planlama ve stratejik düşünme gelişimine katkıda yer alıyor.
 
Planlama ve Stratejik Düşünme kitabının dahil olduğu kitap serisi, 1.sınıfın gelişim aşamalarını dört döneme ayırıp her bir dönemin gerekliliklerine uygun etkinliklerle hazırlanmıştır. Planlama ve Stratejik Düşünme kitabındaki çalışmalar, serinin diğer kitapları olan Görsel ve İşitsel Algı, Dikkat ve Odaklanma, Mantık ve Akıl Yürütme içerikleriyle pekiştirilerek öğrencinin bilişsel gelişimi desteklenebilir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme kitap özeti

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme pdf oku

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 3- Planlama ve Stratejik Düşünme Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu