Çocuk Kitapları

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma Pdf indir

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Şükran Anğay tarafından kaleme alınan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma isimli kitap 9786257373142 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma kitabını 10.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma pdf oku indir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma pdf indir

1. Sınıf öğrencileri için bir araya getirilen Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri serisinin ikinci kitabı Dikkat ve Odaklanma, öğrencilerin temel bilişsel becerilerini geliştirmeyi keyifli ve renkli etkinliklerle destekliyor, dikkat ve odaklanma gelişimine katkıda yer alıyor.
 
Dikkat ve Odaklanma kitabının dahil olduğu kitap serisi, 1.sınıfın gelişim aşamalarını dört döneme ayırıp her bir dönemin gerekliliklerine uygun etkinliklerle hazırlanmıştır. Dikkat ve Odaklanma kitabındaki çalışmalar, serinin diğer kitapları olan Görsel ve İşitsel Algı, Planlama ve Stratejik Düşünme, Mantık ve Akıl Yürütme içerikleriyle pekiştirilerek öğrencinin bilişsel gelişimi desteklenebilir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma kitap özeti

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma pdf oku

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 2- Dikkat ve Odaklanma Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu