Çocuk Kitapları

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı Pdf indir

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Şükran Anğay tarafından kaleme alınan Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı isimli kitap 9786257373135 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı kitabını 10.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı pdf oku indir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı pdf indir

1. Sınıf öğrencileri için bir araya getirilen Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri serisinin ilk kitabı Görsel ve İşitsel Algı, öğrencilerin temel bilişsel becerilerini geliştirmeyi keyifli ve renkli etkinliklerle destekliyor, görsel ve işitsel algı gelişimine katkıda yer alıyor.
 
Görsel ve İşitsel Algı kitabının dahil olduğu kitap serisi, 1.sınıfın gelişim aşamalarını dört döneme ayırıp her bir dönemin gerekliliklerine uygun etkinliklerle hazırlanmıştır. Görsel ve İşitsel Algı kitabındaki çalışmalar, serinin diğer kitapları olan Dikkat ve Odaklanma, Planlama ve Stratejik Düşünme, Mantık ve Akıl Yürütme içerikleriyle pekiştirilerek öğrencinin bilişsel gelişimi desteklenebilir.

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı kitap özeti

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı pdf oku

Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri 1- Görsel ve İşitsel Algı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu