En Çok Okunan Kitaplar

Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf indir

Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık PDF

Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Diyojen Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Kitabı 152 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ağustos 2020 nolu ISBN numarasına sahip Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitabının yazarı James AllenDüşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık PDF indirebilirsiniz.

Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Kitabı Pdf indir

James Allen’ın ölümsüz eseri Düşüncenin Gücü veya kendi deyimiyle bu “Küçük Büyük Kitap”, yüz yılı aşkın süredir tüm dünya çapında milyonlarca insana esin kaynağı olmuş, bir çok dile çevrilmiş bir klasiktir. Alanında çığır açmış ve Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins gibi çok sayıda çağdaş yazarı etkilemiş olan bu kitabı, Og Mandino’nun tüm zamanların en iyi on kitabı içinde göstermesi nedensiz değildir.

Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık PDF, İlave olarak sunduğumuz ve yazarın ilk yapıtı olan Başarıya Giden Yol ise düşünce gücüyle yaşamına yön vermek isteyenlerin yoluna ışık tutarak, tutum ve tepkilerindeki değişikliklerle huzur ve başarıyı nasıl yakalayacaklarına dair sırları açıklıyor. Bu eşsiz yazarın bilgeliğine başvurmak için yeni yüz yılın fırsatı şimdi elinizde.

Aklınızda yücelttiğiniz hayal, yüreğinizde taçlandırdığınız ideal her ne ise, yaşamınızı bunlarla inşa edersiniz; bunlar olursunuz. James Allen 1864’te İngiltere’nin Leicester şehrinde doğmuş ve uzun bir süre büyük bir İngiliz şirket yöneticisinin özel yardımcısı olarak çalışmıştır. 38 yaşında “emekli” olup yazarlığa başlamış ve eşi ile birlikte Ilfracombe’deki ufak bir kır evine taşınmıştır. 48 yaşında aniden hayata veda edene kadar 20’den fazla eser kaleme almıştır.

Etiketler: Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf oku , Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf kitap indir, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık pdf indir yandex, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık pdf oku özet, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitap özeti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu