Çocuk Kitapları

Dünyanın En Hızlı Çocuğu Pdf indir

Dünyanın En Hızlı Çocuğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dünyanın En Hızlı Çocuğu kitabı 144 olarak çıkarılmıştır. Elizabeth Laird tarafından kaleme alınan Dünyanın En Hızlı Çocuğu isimli kitap 9786051886534 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dünyanın En Hızlı Çocuğu kitabını 16.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünyanın En Hızlı Çocuğu pdf oku indir.

Dünyanın En Hızlı Çocuğu pdf indir

Etiyopya’nın ufak bir köyünde yaşayan on bir yaşındaki Solomon koşmayı çok sever, hatta rüyalarında bile koşar. Etiyopya milli takımındaki atletler onun kahramanlarıdır. Çıplak ayaklarına aldırmadan bir gün onlar gibi büyük bir atlet olup altın madalya kazanmayı hayal eder. Bir akşam dedesi onu Addis Ababa’ya götüreceğini dile getirdiğinde Solomon kulaklarına inanamaz. Başkenti görecektir!
Solomon burada dedesi ile ilgili öğrendiği enteresan gerçeklerin şokunu atlatamadan ihtiyar adamın hastalanmasıyla ikinci bir şok yaşar. Koca şehirde tek başına kalan Solomon köye dönüp yardım getirmek zorundadır. Bindiği otobüs arızalanınca da geriye yapacak bir tek şey kalır: Koşmak.

Dünyanın En Hızlı Çocuğu kitap özeti

Dünyanın En Hızlı Çocuğu pdf oku

Dünyanın En Hızlı Çocuğu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu