Çocuk Kitapları

Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) Pdf indir

Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) kitabını 9780628430816 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) pdf oku indir.

Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) pdf indir

Birinci dönemin sonunda çocuklar, okumalarını geliştirmek için kısa cümlelerle ve anlaşılır bir dille kaleme alınmış okuma kitaplarına ihtiyaç duymaktalar. Dünyanın dört bir tarafında anlatılarak bizlere kadar ulaşan bu masallarla çocuklarımızın hayal dünyası daha da gelişecek. Rengârenk fotoğrafları de okuma süreçlerini keyifli kılacak.
Bu dizideki her masalın başında bulunan sorular çocukları okuma sürecine hazırlarken sonunda bulunan sorular da onlara okuduklarını doğru anlamalarıyla alakalı değerlendirme yapma olanağı sunacaktır.
 
İçindeki Masallar:
1. Güvercin İle Karınca
2. Kurt İle Leylek
3. Şehir Faresi İle Köy Faresi
4. Ağustos Böceği İle Karınca
5. Horoz İle İnci
6. Yarasa ile Gelincikler
7. Kedi İle Fareler
8. Yoksul Kunduracı
9. Balıkçı ile Karısı
10. Çirkin Ördek Yavrusu

Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) kitap özeti

Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) pdf oku

Dünya Masalları (Düz Yazılı) (10 Kitap) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu