Pdf Kitap

Dünden Bugüne Pdf indir

Dünden Bugüne pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 163 sayfadan oluşan Dünden Bugüne kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Semiha Aydemir tarafından kaleme alınan Dünden Bugüne isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Dünden Bugüne kitabını 9786057407115 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünden Bugüne pdf oku indir.

Dünden Bugüne pdf indir

DÜNDEN BUGÜNE VE BUGÜNDEN GELECEĞE GEÇERKEN YANIMIZDA TAŞIDIĞIMIZ ANILARIN, GÜZEL ANILAR OLMASI VE GELECEKTE BAŞARILI BİR İNSAN, YENİLİĞE AÇIK BİR İNSAN OLMAK İÇİN OLABİLECEĞİNİZİN EN İYİSİ OLMAK İÇİN “DÜNDEN BUGÜNE” DİYORUM…
Ben dünlerimden çıkarttığım tecrübeler ve bugünümde hala yaşanan, insanları yoran dünlerden yola çıkarak bu kitabı yazmaya karar verdim. İnsanların her zaman fikir almaya ve içindekileri anlatmaya ihtiyacı mevcuttur. Bir nebzede olsa yardımcı bulunacağını düşünüyorum bu kitabın.
Dünleriniz geleceğinizin eseri olmasın, içlerinden tecrübeleri alıp geri kalanını serbest bırakmak lazım. Çünkü buna daha pozitif bir insan olmak için gereksiniminiz var. Önünüze daha net görebilmek için gereksiniminiz var. Hakkınızdaki en doğru kararı verebilmek için gereksiniminiz var ve en mühimsi çevrenize, çocuklarınıza örnek biri olup güzel anılmak için gereksiniminiz var.
Olması gereken olaylar, olması gerektiği için olur, bunun için kendinizi suçlamayın lütfen. Bazı zaman bunu bizler göremeyiz, lakin olanın altındaki iyiliği fark edebiliriz.
Bu farkındalık için bu kitabı okumak lazım.

Dünden Bugüne kitap özeti

Dünden Bugüne pdf oku

Dünden Bugüne Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu