Çocuk Kitapları

Dört Yapraklı Yonca Pdf indir

Dört Yapraklı Yonca pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dört Yapraklı Yonca kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Dört Yapraklı Yonca isimli kitap 9786052297575 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Dört Yapraklı Yonca kitabını 03.01.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dört Yapraklı Yonca pdf oku indir.

Dört Yapraklı Yonca pdf indir

Tam kaydet tuşuna basmıştı ki bir anda her yer zifiri karanlığa gömüldü! Ah, hayır! Elektrik gitmiş olamazdı! Şimdi telefonun şarjının bitmek üzere olduğunu haber veren kırmızı minik ışıktan başka bir şey göremiyordu. Uzanıp telefonu aldı, takipçilerine elektriğin kesildiğini bildirmeliydi. Ama daha gönder tuşuna basamadan telefon kapanıverdi! Şimdi ne yapacaktı? İnsan internet ve elektrik olmadan nasıl yaşayabilirdi ki?
 
Bol dikenli bir evcil hayvan, kafayi börtü böcekle bozmuş bir erkek kardeş, sosyal platform ve teknolojinin ailesiyle arasına girdiğini hiç fark etmeyen bir abla… Bağlar yeniden güçlenecek mi? Kalpten kalbe giden ağların yenileri örülecek mi?

Dört Yapraklı Yonca kitap özeti

Dört Yapraklı Yonca pdf oku

Dört Yapraklı Yonca Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu