Çocuk Kitapları

Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı Pdf indir

Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mavisel Yener tarafından kaleme alınan Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 10.8 x 18.8 cm ebatındadır. Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı kitabını 9789752203655 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı pdf oku indir.

Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı pdf indir

Onlar, beş kafadar arkadaş. Heyecanlı, enerjik, akıllı ve meraklı.
Dolunay onların yaşamına, müthiş bir serüvenle girdi. Birbiri peşisıra öyle gizemli hadiseleri çözdüler ki şimdi dünyanın ünlü dedektifleri şaşkınlık içinde onları izliyor.
İlk dört kitabı ile çocukları olağanüstü serüvenlere sürükleyen dedektiflik dizisinin beşinci kitabında macera devam ediyor.

“Yaşlı çam ağaçlarının yaprakları arasından süzülen dolunay ışığı, ortalığı gün gibi aydınlatıyordu. Kemiklerin üzerinde yürürken büyülenmiş gibiydiler. Dolunay Dedektifleri zekâlarını kullandılar, ipuçlarını değerlendirdiler.”
Yeni bir macera ile yola çıkan Dolunay Dedektifleri bakalım bu kez hangi sırrı gün ışığına çıkartacaklar?

Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı kitap özeti

Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı pdf oku

Dolunay Dedektifleri 5 / Ölüler Ormanı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu