Çocuk Kitapları

Doğum Günü Pastası Pdf indir

Doğum Günü Pastası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Doğum Günü Pastası kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Sven Nordqvist tarafından kaleme alınan Doğum Günü Pastası isimli kitap 9786055648411 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Doğum Günü Pastası kitabını 24.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Doğum Günü Pastası pdf oku indir.

Doğum Günü Pastası pdf indir

Yaşlı Pettson haftalardan bir gün kedisi Findus’a doğum günü pastası yapmak için kolları sıvamış. Yılda üç kez doğum günü kutlayan Findus da ona her seferinde yardım edermiş. Lakin o gün işler pek de istedikleri gibi gitmemiş. Kocaman bir boğayla, kırılan yumurtalarla ve patlamış bir lastikle uğraşmaları yetmezmiş gibi bir de kaybolan anahtarlarını bulmaları gerekiyormuş. Meraklı komşuları Gustavsson da olup bitenleri anlamaya çalışıyor, Pettson’un yaptıklarını köyün diğer sakinlerine anlatmak için sabırsızlanıyormuş…
 
Sven Nordqvist, Pettson ve Findus serisinde, poblemlerin çözüme kavuştuğu güvenli bir dünya kuruyor. Nordqvist’e göre böyle bir dünya, günümüz çocuklarına ihtiyaç duyduğu güveni sağlıyor.
 
Dünya makul olmalıdır.
Aslını söylemek gerekirse, şahsen benim arzu ettiğim bu.

Doğum Günü Pastası kitap özeti

Doğum Günü Pastası pdf oku

Doğum Günü Pastası Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu