Pdf Kitap

Doğaüstü Olmak Pdf indir

Doğaüstü Olmak PDF

Doğaüstü Olmak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 416 sayfadan oluşan Doğaüstü Olmak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Joe Dispenza tarafından kaleme alınan Doğaüstü Olmak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Doğaüstü Olmak kitabını 9786059030434 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Doğaüstü Olmak pdf oku indir.

Doğaüstü Olmak pdf indir

Doğaüstü Olmak PDF, Dr. Joe Dispenza’nın çalışmalarının uzun süredir hayranıyım. Doğaüstü Olmak’ta, geçmişin kısıtlama-larının üstesinden nasıl gelebileceğinizi (buna sağlık poblemlerinız da dahil) ve kelimenin tam anlamıyla yeni bir zihin, beden ve yaşam yaratmanın yolunu kusursuz bir biçimde öğreneceksiniz.

Dr. Christiane Northrup
Goddesses Never Age ile New York Times en fazla satan yazarı.

Vay canına! Mucizelere inanmak istiyor ve bu umutlarınıza bilimin de bir açıklık getirmesine gereksinim duyuyorsanız o zaman bu kitap kesinlikle sizin için. Dr. Joe, doğaüstü bir yaşama geçiş yapmanın yönergelerini harika bir biçimde, sıra sıra ve berrak bir dille aktarıyor.

David R. Hamilton. Ph.D
How Your Mind Heal Your Body’nin yazarı

Çok kitap okudum ama Doğaüstü Olmak’ı okuyunca ağzım açık kaldı. Doğaüstü Olmak, zihin-beden şifacılığında en ileri düzeyyi yakalamış ve çığırlar açan bir kitap. Bravo!
Mona Lisa Schulz, M.D., Ph.D.
Heal Your Mind ve All is Well’in yazarı

Doğaüstü Olmak kitap özeti

Doğaüstü Olmak pdf oku

Doğaüstü Olmak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu