Çocuk Kitapları

Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı Pdf indir

Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 29.7 cm ebatındadır. Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı kitabını 9786050938326 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı pdf oku indir.

Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı pdf indir

Okyanusun en neşeli ve sevecen canlısı hangisidir? Dori adlı, mavi cerrah balığı tabii ki! Bu minik balık bunun yanı sıra tüm canlıların en unutkanı, çünkü onda kısa süreli hafıza kaybı var. Bir gün Dori çocukluğundan bir anıyı hatırlayıveriyor ve bir ailesi olduğunu fark ediyor. Böylelikle onları aramaya karar veriyor ve uçsuz bucaksız okyanusta heyecanlı bir maceraya atılıyor.
Acaba başarabilecek mi?
Haydi, sen de Dori’ye katıl! Noktaları birleştirerek fotoğrafları tamamla, çizimleri boya ve Dori’nin serüvenlerinin heyecanlı öyküsünü oku!

Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı kitap özeti

Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı pdf oku

Disney Kayıp Balık Dori Nokta Nokta Faaliyet Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu