Çocuk Kitapları

Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk Pdf indir

Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk kitabı 112 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk isimli kitap 9786052426722 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk kitabını 29.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk pdf oku indir.

Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk pdf indir

Mabel’ın Gizemli Panayır’da Paytak’ı kazandığı sıralarda, Dipper’ın Wendy’yi etkileme şansı yerle bir oluyor. Lakin Dipper zamanda geriye gidip, Wendy’yle yaşadıklarını değiştirmenin yolunu bulunca Mabel’ın da kaderi değişiyor; hem de kötü bir biçimde! İkizler istediklerini elde edebilecekleri biçimde geçmişi değiştirebilecekler mi? Mabel sevgili evcil domuzu Paytak’la birlikte bir daha pizza yiyebilecek mi?
İkinci macerada ise, tarih öncesi bir yaratık tarafından kaçırılan Paytak’ı kurtarma görevi yine bizim Esrarengiz Kasaba çetesine düşüyor!

Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk kitap özeti

Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk pdf oku

Disney Esrarengiz Kasaba / Zamanda Yolculuk Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu