Çocuk Kitapları

Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı Pdf indir

Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 127 sayfadan oluşan Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Guy Bass tarafından kaleme alınan Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19 cm ebatındadır. Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı kitabını 9786053741763 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı pdf oku indir.

Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı pdf indir

Dinkin, akşam yemeğinde farkında olmadan balık kroket yerse başına ne gelebilir? Bela tabii ki! Çünkü balık kroketlerin, Balık-Adamların parmaklarından başka bir şey olmadığı herkesçe bilinen bir gerçektir. İntikam isteyen bu yaratıkların, parmaklarını afiyetle yiyen Dinkin’in peşine düşmeleri de an meselesidir. Dinkin’in ise Ürkünç Böcüleri çağırıp bütün evi bubi tuzaklarıyla doldurmaktan ve paniklemekten başka yapabileceği bir şey yoktur.

Bütün testlerden başarıyla geçen otuz dokuz adet bubi tuzağıyla donatılmış, günlük tehlikelere dair, balık kokan bir hikâye…

Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı kitap özeti

Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı pdf oku

Dinkin Dings ve Balık Adamların İntikamı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu