Pdf Kitap

Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) Pdf indir

Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün tarafından kaleme alınan Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) kitabını 9786050691832 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) pdf oku indir.

Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) pdf indir

Din, insanı yaşamın gerçekleriyle yüzleştirir ve bunun gereği olarak da ona yaşamında olmaması gerekenleri kaldırıp atma cesareti verir. Allah’ın insana verdiği bu hakkın kullanılması onu gerçek makamına, eşref-i mahlukat düzeysine ulaştırır.

Değişen dünya ve içinde bulunduğumuz teknoloji çağı yeni problemleri de bununla birlikte getirmekte, bu problemler, diğer alanlarda olduğu gibi dinî alanda da kendini göstermektedir. Bu kitap, din ile alakalı kafası karışan, yanıt arayan, sorular soran insanlara akılcı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu kitap, sorgulayan ve inanç için kapı aralayan bireylerin üzerinde durduğu konulara dinin doğasından hareketle yanıtlar vermektedir.        

Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) kitap özeti

Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) pdf oku

Dini Anlama Kılavuzu (Karton Kapak) Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu