Çocuk Kitapları

Dilek Şurubu Pdf indir

Dilek Şurubu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052993118 sayfadan oluşan Dilek Şurubu kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Michael Ende tarafından kaleme alınan Dilek Şurubu isimli kitap Der satanarchäolügenialkohöllische Wunschpunsch dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dilek Şurubu kitabını 01.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dilek Şurubu pdf oku indir.

Dilek Şurubu pdf indir

Zamana karşı yarış başladı! 
 
 
İblis Şarlatan başarılı bir büyücüdür. Lakin bu sene yeteri kadar kötülük yapmayı bir türlü başaramamıştır. Şarlatan’dan şüphelenen Hayvanlar Yüksek Şurası harekete geçmiş ve Şarlatan’ın evine onu gözlemlemesi için bir ajan göndermiştir: Mauro adında bir kedi. Biraz saf olmasına rağmen meraklı davrandığı için Şarlatan onun yanında dikkatlidir ve başına göre kötü büyüler yapamamaktadır. 
 
Şarlatan’ın teyzesi Zalime Vampirsoy’un da durumu pek göz alıcı değildir. Karga Yakup, onu izlemeye başladığından beri Zalime istediği kadar kötülük yapamaz olmuştur. Kötülük açığını kapamak için İblis Şarlatan ve Zalime Vampirsoy bir araya gelip kolları sıvarlar. Zalime Vampirsoy’un, sorunu bi hayli hızlıca çözüme ulaştıracak ve onları iki ajandan kurtaracak çok özel bir planı mevcuttur… 
 
“Kitaplarım arasında belki de en keyiflisi.” 
Michael Ende 
 
“Zıpır kelime oyunlarıyla renklenmiş, gülünç bir hikâye. Dâhiyane ve bi hayli yaratıcı.” 
Kirkus Reviews 

Dilek Şurubu kitap özeti

Dilek Şurubu pdf oku

Dilek Şurubu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu