Çocuk Kitapları

Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) Pdf indir

Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Polatoğlu tarafından kaleme alınan Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) kitabını 9786058441910 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) pdf oku indir.

Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) pdf indir

Öğrenci olmanın getirdiği sorumluluklar var. Derste öğretmeni dinlemek, ödev görevlerini yapmak, sınavlara yeterince hazırlanmak gibi. Bazı öğrenciler bu görevlerini yerine getirebilirken bazı öğrenciler zorluklar yaşayabilmektedir. Bu iki durum arasındaki fark, çoğu zaman dikkatle ilişkilidir.
 
Dikkat, öğrenmenin planlama, kavrama, hatırlama gibi tüm süreçlerinde etkilidir. Dikkat, öğrenmenin önkoşuludur. Dikkat etmediğiniz şeyi uzun süre hafızanızda tutamazsınız. Dikkat nörogelişimsel sistemlerin idari bürosudur. Dolayısıyla dikkat geliştirme, beyin gelişimiyle ilişkilidir. Dikkat geliştirme çalışmaları, bunun yanı sıra zekâ ve düşünce becerilerini geliştirme çalışmaları olarakta planlanmalıdır.
 
Bu çalışmamızda dikkat, zekâ ve düşünce becerilerini daha da ilerletmeye yönelik neler yapılabileceği hususunda çalıştığımız alıştırmalara yer verdik. Sayfa doldurmak yerine beyin gelişimi için yararlı, fikir verici, değişiklik yönünden zengin ve özgün olmaya özen gösterdik.
 
Dikkat Terapi çalışmalarında öncü olmanın sorumluluğunu hissederek bir araya getirdiğimız bu çalışmanın çocuklarımıza değer katmasını planlıyoruz.

Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) kitap özeti

Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) pdf oku

Dikkat- Zeka-Düşünme Becerilerini Geliştirme Etkinlikleri Alfa 1 (5-7 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu