Çocuk Kitapları

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) Pdf indir

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitabı 184 olarak çıkarılmıştır. Melih Tuğtağ tarafından kaleme alınan Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) isimli kitap 9786055122355 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitabını 02.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) pdf oku indir.

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) pdf indir

Hatırladınız değil mi Sessiz Sakin’i. Hani şu “zeki ama çalışmıyor” adı verilen, azıcık tembel ve çokça meraklı arkadaşınız.
Bu kitapta sizi birbirinden enteresan icatlar bekliyor. Öyle kuru kuru icatlar da değil. İcatların hikâyeleri de var.
Peki, bu kitapta hangi icatlar mı var? Mesela okulda tahtayı silmeye, çöp kutusuna gidip çöp atmaya mı üşeniyorsunuz? Bundan sonra bunlar sorun değil. Durun daha bitmedi. Uçan çanta, ayağınıza kadar gelen tahta ve kablo terbiyecisi gibi daha bir sürü icat var bu kitapta.
Özetle, bu kitabı okuyan herkes “Mucitör”den geçmiş gibi mucit olacak. Belki adı Sessiz Sakin olabilir ama maceraları çokça gürültülü!

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitap özeti

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) pdf oku

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu