Bilgisayar Kitapları

Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık Pdf indir

Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pusula Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık Kitabı 436 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık kitabının yazarı Halil AksuDijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Dijitopya, dijital geleceğimizdir!

Hayatlarımızın mühim bir kısmı dijital mecralarda cereyan ediyor. Artık alıştık. Asla geri dönemeyiz. Elde ettiğimiz bu nimetlerden vazgeçmeyiz.

Bu daha başlangıç. Bundan sonra göreceklerimiz bizi çok daha yüksek şaşırtacak…

Dijitopya adını verdiğimiz dijital geleceğimizi hep birlikte şekillendireceğiz.

Kitapta dijitalleşmenin dünü, bugünü ve yarını üzerine görüşlerimizi, dijital dönüşümün önemini, emsallarini, faydalarını paylaşımı yaptık. Dijital dünyaveyair merak ettiğiniz ne varsa bu kitapta. Dijital dönüşüm için, dijital çağa ayak uydurmak için, dijital ekonomide başarılı olmak için bir el kitabı.

Dijitopya’ya ulaşmak için bir yolculuk rehberi.

“Bir süredir, Tamam. Değişenin farkındayım. İşlerin bundan böyle alıştığımız gibi gitmeyeceğini görüyorum. Ama dijital dönüşüm için işe nereden başlamalıyım? diye kafanızı yoruyorsanız, bence, bu kitaptan başlayın.”

– Güven Sak Direktör, TEPAV

Dijitalleşmenin tarihine inerek yaşanan dönüşüm sürecini en başından anlatan Dijitopya Dijital Dönüşüm Yolculuk Rehberi, dijitalleşen tüm unsurları, sektörleri ve fonksiyonları okuyucuya tanıtıyor. Kurumların ve bireylerin gelecekte hayatta kalabilmeleri ve başarıyı yakalayabilmeleri için dijitalleşmelerinin şart olduğu bir zamanda yaşıyoruz. Dijital başarı etkenlerini anlatan bu kitap aracılığıyla okuyucular, dijital önderlik üzerine de bi hayli mühim bilgilere sahip olacak.

– Sina Afra Kurucu ve CEO, Evtiko

Dijitalleşme ve dijital dönüşümün iş bireylerinın en mühim ilk kezrinden biri halini aldıği fakat bu sürecin nasıl kurgulanıp icra edileceği hususunda kafaların son derece karışık olduğu bir zamanda rehber niteliğinde bir çalışma. Halil Aksu ve alanlarında uzman isimler içgörüler, deneyimler ve fikirler ile dijitalleşme yolculuğunun her detayına dokunarak bu yolculuğa çıkan herkese klavuzluk ediyor.

– Serdar Turan Genel Yayın Yönetmeni, Harvard Business Review Türkiye

Konu dijitalleşme olunca, size yalnızca basılı bir kitap sunsak, ayıp ederdik. Bu kitabın paralelinde tamamlayıcı bir web sitesi bulunmaktadır.

Web sitesinde kendinizi değerlendirebileceğiniz, ölçebileceğiniz anketler ve benzeri araçlar bulunmaktadır. Kitaptaki içeriğin bir farklı örneği ve ilave örnekler web sitesinde yer alıyor. Ve tabii ki web sitesini sürekli olarak güncelliyoruz. Dijitalleşmenin faydalarından biz de istifade ediyoruz.

Bir kitap güzeldir. Elinizde tutmak, çantanıza koymak, sayfanın kenarını katlamak çok güzeldir. Ama etkileşime geçmek, güncel bilgiler ve bilgiler paylaşmak, size özel bir deneyim yaşatmak, dijital ortamda (özellikle mobil için dizayn edilmiş web sitemizde) çok daha verimlidir, çok daha katma kıymetlidir.

Bundan dolayı bu eser dijital çağa uygun üretildi ve geliştirilmektedir.

Dijitopya, dijital geleceğimizdir.

Dijitopya, dijital dönüşüm ardından olmak istediğiniz vizyonunuzdur.

Dijitopya, üyelerimize en iyi ürün ve hizmetleri dijital mecralar ve açılımlarla süslediğimiz, en keyifli tecrübeleri yaşattığımız haldir.

Dijitopya, operasyonel müthişiyete ulaştığımız, her şeyi entegre ettiğimiz, tüm süreçlerin otonom bir biçimde aktığı bir dünyadır.

Dijitopya, dijital inovasyon ile yeni gelir kalemleri, yeni ilişkiler, yeni ürün ve servisler ortaya koyduğımız en renkli, en yaratıcı halimizdir.

Dijitopya, bunun yanı sıra her türlü siber tehlikeden ve ataklardan kendimizi, bunun bunun yanında bireylerin kimliklerini ve mahremiyetlerini koruduğumuz bir düzeydir.

Dijitopya, özetle herkesin kendi hayalindeki Dijital Ütopyadır.

Etiketler: Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık Pdf oku , Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık Pdf kitap indir, Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık pdf indir yandex, Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık pdf oku özet, Dijitopya Halil Aksu Pusula Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu