Akademik Kitaplar

Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin Pdf indir

Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Bilimsel Eserler aracılığıyla çıkarılan Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin Kitabı 108 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin kitabı 13.50×21.50 cm‘dir. Haziran 2020 nolu ISBN numarasına sahip Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin kitabının yazarı Fatma Serab OnursalDijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin PDF indirebilirsiniz. 

Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin Kitabı Pdf indir

Hızla dijital bir dünyanın içinde bulduk kendimizi. Küresel boyutta her işletmenin dijitalleşmek zorunda olduğu bir evredeyiz. Artık ticaret, finans, eğitim başta olmak üzere tüm sektörler faaliyetlerini dijital ortamda gerçekleştirmekte. Tam da bu noktada herkesin bu dijital dünyayı biraz daha iyi anlayabilmek için bilgilenmek zorunluluğu var. Aksi hâlde yönetsel zaafiyetler görülmektedir ve rekabet ortamında olumsuz neticelenir.

Kitap, dijital döneme geçişte faydalı süreç haritaları ve iş akış şemaları uygulamalarından örnekler içermektedir. İşletmeciler rahatlıkla bu uygulamalardan yararlanarak kendi iş yapış modellerini tasarlayabilir ve dijital ortama aktarılmasında katkı sunabilirler. Kısa sürede hayal ettiklerini çizerek rahatlıkla karşı tarafa anlatabilmek ve yeri gelince kendilerini de doğrulamak maksadıyla uygulamalardan yararlanabilirler.

Kitapta bulunan bilgiler ve örnek uygulamaların; sektörün etkinlik ve verimliliğini artırma hususunda çalı?an ara?tırmacılara, öğrencilere ve uygulamada çalı?anlara yararlı olması, örnek teşkil etmesi umulmaktadır.

Etiketler: Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin Pdf oku , Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin Pdf kitap indir, Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin pdf oku ücretsiz, Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin kitap indir ücretsiz, Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin pdf indir yandex, Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin pdf oku özet, Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları İşletmeciler İçin kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu