Pdf Kitap

Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları Pdf indir

Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254101120 sayfadan oluşan Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Rolf Dobelli tarafından kaleme alınan Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları isimli kitap Die Kunst des digitalen Lebens: Wie Sie auf News verzichten und die Informationsflut meistern dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları kitabını 22.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları pdf oku indir.

Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları pdf indir

Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı
 
Haberlerden uzak durmanın ve bilgi akışına hâkim olmanın yolları
 
Hayatınızla alakalı daha doğru kararlar almak ister misiniz? O halde telefonunuzdaki haber uygulamalarını silin ve televizyonunuzdan kurtulun!
 
Her zaman, her şeyden haberdar olmamıza karşın bilgi birikimimiz çok azdır. Bu, sürekli olarak olarak “haber tüketmemizden” kaynaklanır. Haberlerde ise genelde önemsiz olaylara ait tadımlık haber yazıları, gösterişli fotoğraflar, heyecan verici “gerçekler” yer alır.
 
Aslını söylemek gerekirse haberler bizim için zararlıdır: Ruhumuzda yaralar açar, gerçekten mühim şeylere dair bakışımızı çarpıtır, irademizi zayıflatırlar ve bizi depresifleştirirler.
 
Çoksatan yazar Rolf Dobelli uzun senelerdır tek kelime haber okumadan yaşıyor ve bunun özgürleştirici tesirini ilk ağızdan bu kitabında konu alıyor. Siz de onun yaptığını yapın: Haberlerle olan ilişkinizi kökten kesin. Radikal bir biçimde yapın bunu. Böylelikle doğru düşünecek, kıymetli görüşlere sahip olacak ve kaosun hüküm sürmediği stressiz bir dijital yaşama sanatının inceliklerini keşfedeceksiniz. Hem iş yaşamınızda hem de özel yaşamınızda daha iyi kararlar aldığınızı göreceksiniz. Bunun yanında sizi rahatlatan ve mutlu eden şeyler için aniden daha fazla zamanınız olduğunu fark edeceksiniz.
 
“Bu, şuana dek yazdığım en kişisel kitap. Tam bir haber bağımlısıydım ama senelerdır hiçbir haberi okumadan yaşıyorum ve bu özgürlüğün etkilerini hem hisseden hem yaşayan biri olarak ilk ağızdan bunları anlatmak istedim: daha yüksek bir yaşam değeri, daha net düşünceler, anlam dolu görüşler ve çok fazla zaman. Haber okumayı bırakın! Hayatınızın her alanında daha iyi kararlar alacaksınız. Ve en mühimsi de kayda değer hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız!” Rolf Dobelli

Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları kitap özeti

Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları pdf oku

Dijital Yaşamla Başa Çıkma Sanatı: Haberlerden Uzak Durmanın Ve Bilgi Akışına Hakim Olmanın Yolları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu