Bilgisayar Kitapları

Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap Pdf indir

Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mona Kitap aracılığıyla çıkarılan Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap Kitabı 290 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Aralık 2020 nolu ISBN numarasına sahip Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap kitabının yazarı Julianna MinerDijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap Kitabı Pdf indir

Aile yazılarını paylaşımı yaptığı blogu Parents dergisi aracılığıyla 2013 Yılının En Komik Blogu seçilmiş ve makaleleri The Washington Post gazetesinde yayımlanan profesör Juliana Miner’dan her anne babanın faydalanacağı bir kitap: Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı. İki binli senelerın tabletle büyüyen efsane nesli, internet okyanusunda eğitim görüp ödevlerini de yapıyor ama ya onları bekleyen tehlikeler? Kontrolsüz sosyal platform grupları, oyun siteleri, zararlı arkadaşlar ve pekçok diğer tuzak… Çocuklarımızı küstürmeden onların yaşamında bu hassas kontrolü sağlamak olabilecek mü?
Uzman tavsiyelerinin bunun yanında çocuk ve gençlerden yaşanmış gerçek hikâyelere de kitabında bulunduran Miner, giderek karmaşıklaşan dijital du¨nyamızın yeni kuşağı en iyi biçimde nasıl yönlendirebileceği hususunda eleştirel bir anlayış sunuyor.
İlk Gerçek Dijital Nesli Yetiştiren Son Analog Dinozorlar
Sosyal Medya ve Hayali Seyirci
Selfie Neslinde Esenlik, Özgu¨ven ve Sosyal Kıyaslama
Dijital Flört ve Çevrimiçi Ortamda Ergen İlişkileri
Video Oyunların Sosyal Ku¨ltu¨ru¨
Dijital Bağımlılık ve Çevrimiçi Ortamda Riskli Davranış
Çevrimiçi Du¨nyada Kaygı Bozukluğu, Depresyon
Dehb yahut Otizm ile Yetişmek
Çevrimiçi Ortamda Gu¨venlik, Saldırganlar, Taciz ve Zorbalık

Etiketler: Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap Pdf oku , Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap Pdf kitap indir, Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap pdf oku ücretsiz, Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap kitap indir ücretsiz, Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap pdf indir yandex, Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap pdf oku özet, Dijital Çağda Anne Baba Olma Sanatı Julianna Miner Mona Kitap kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu