Pdf Kitap

Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü Pdf indir

Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 166 sayfadan oluşan Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nilüfer Voltan Acar tarafından kaleme alınan Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü isimli kitap İNGİLİZCE,TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21.5 cm ebatındadır. Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü kitabını 9786254390227 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü pdf oku indir.

Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü pdf indir

Bu sözlük, PDR alanında büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Yıllarca İngilizce kavramların karşılıkları tartışıla gelmiştir. Bu sözlükte, tartışmalı kavramlara karşılık, gerek Farsça ve Arapça köken yönünden gerekse Türkçe makaleler kaynak gösterilerek en uygun olan Türkçe kavramlar önerilmiştir. Bu açıdan bu sözlük mühim bir yer tutmaktadır.

Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü kitap özeti

Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü pdf oku

Dictionary of Psychological Counseling and Guidance Terms / Psikolojik Danışma ve Rehberlik Terimleri Sözlüğü Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu