Çocuk Kitapları

Derya Deniz Robotların Başı Belada Pdf indir

Derya Deniz Robotların Başı Belada pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 132 sayfadan oluşan Derya Deniz Robotların Başı Belada kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ahmet Melih Karauğuz tarafından kaleme alınan Derya Deniz Robotların Başı Belada isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Derya Deniz Robotların Başı Belada kitabını 9786057126603 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Derya Deniz Robotların Başı Belada pdf oku indir.

Derya Deniz Robotların Başı Belada pdf indir

Uçarı, heyecanlı ve meraklı Derya Deniz’in en büyük hayali geleceğin dünyasında yaşayacak robotları üreten kişi olmaktır. En büyük eğlencesi babasının çalıştığı bilim merkezine gidip robotların olduğu sergileri gezmek olan kişiliğimizin robotların olmadığı hiçbir hayali yoktur.
Babasıyla gittiği bilim merkezinde yeni gelen robot sergisini görmeyi heyecanla bekleyen Derya Deniz kendisini bir anda iyi robotlarla kötü robotların kavgasında bulur. Dünyanın geleceğini belirleme şansı erkenden eline mi geçmiştir yoksa her şey yalnızca koca bir rüya mıdır?
Robotların yüzlerce yıl önce başlayan keyifli hikayesi, iyiyle kötünün kavgası, bugünün robotları ve geleceğin dünyası bu kitapta! Maceraya hazır mısın?

Derya Deniz Robotların Başı Belada kitap özeti

Derya Deniz Robotların Başı Belada pdf oku

Derya Deniz Robotların Başı Belada Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu