Edebiyat Kitapları

Derviş Pdf indir

Derviş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 232 sayfadan oluşan Derviş kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Bahadır Yenişehirlioğlu tarafından kaleme alınan Derviş isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Derviş kitabını 9786050843811 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Derviş pdf oku indir.

Derviş pdf indir

Fatih Sultan Mehmed, Midilli’yi fethedeli uzun seneler olmamıştı. Türkleri kendilerine en büyük tehdit olarak gören Rodos Şövalyeleri mazlumlara zulmetmeye devam ediyordu.
İşte bu şövalyelerin öncülüğünde, zenginliğin ve gücün merkezi Akdeniz’i ele geçirmeye ant içmiş yeni bir Haçlı ittifakı Türk varlığını mavi sulardan silmeye kararlıydı.
Fatih’in yiğit askerlerinden Yakup Ağa’nın ele avuca sığmayan yaman oğlu Hızır, bu ittifaka karşı vatanını müdafaa etmek istiyordu, ama nasıl?
İşlenmeyi bekleyen cevher misali, Hızır’ın ona yol gösterecek bir rehbere ihtiyacı vardı.
Bu cevheri işleyecek olansa kim olduğu ve nereden geldiği bilinmeyen gizemli Derviş’ti.
Ulvi bir amaç peşinde, tarihi değiştirecek bir sırra vakıftı…
Ve bu sırrı sahibine aktaracağı günü beklemekteydi.
Peki…
Hızır ile Derviş’in yolları nasıl kesişecek?
Hızır, sırrın sahibi olmaya mahir olduğunu gösterebilecek mi?
Derviş gerçekte kim?
Cem Sultan’ın mirası Hızır’ın ve Derviş’in kaderinde nasıl bir rol oynayacak?
Kitapları ve oyunculuğuyla Türkiye’de ve dünya çapında büyük ilgiyle takip edilen Bahadır Yenişehirlioğlu, Derviş’te ustalıklı bir kurgu ve etkileyici bir üslupla bambaşka bir tarih anlatısı sunuyor.

Derviş kitap özeti

Derviş pdf oku

Derviş Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu