Çocuk Kitapları

Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler Pdf indir

Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde ALMANCA,TÜRKÇE sayfadan oluşan Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitabı 71 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler isimli kitap 9786052490983 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitabını 01.08.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf oku indir.

Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf indir

Es war einmal ein armer Prinz; er hatte nur ein ganz kleines Königreich; aber es war immer groß genug, um sich darauf zu verheiraten, und verheiraten wollte er sich. Nun war es freilich etwas keck von ihm, dass er zur Tochter des Kaisers zu sagen wagte: “Willst du mich haben?” Aber er wagte es doch, denn sein Name war weit und breit berühmt; es gab hundert Prinzessinnen, die gerne ja gesagt hätten; aber ob sie es tat? Nun, wir wollen hören.
Bir zamanlar yoksul bir prens varmış. Bir tek ufak bir krallığı varmış. Ama evlenebilecek kadar yeterli büyüklükteymiş. Ve prens de evlenmek istiyormuş. Bir gün imparatorun kızına “Benimle evlenir misin?” diye sormaya cüret edecek kadar da gözüpekmiş şüphesiz. Buna cesaret etmiş, çünkü oda yediden yetmişe ün salmış. Bu teklife evet demeye hazır yüzlerce prenses varmış ama bunu yapmışlar mı? Şimdi dinleyelim.

Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitap özeti

Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf oku

Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu